Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Dinsdag, 21. May | Alle sporten live op tv
Dinsdag, 21. May | Alle sporten
Voetbal
Eredivisie
Nederland
20:00
Breda
FC Emmen
Nac Breda - Fc Emmen | Keuken Kampioen Divisie
Tennis
ATP Lyon
Frankrijk
18:10
Aleksandar Vukic
Alexander Bublik
Atp 250: Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon | Verslag Van De Derde Dag Op De Open Parc Auvergne-rhône-alpes-lyon, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Lyon, Frankrijk.
ATP French Open
Frankrijk
13:05
Camilo Ugo Carabelli
Bernabe Zapata Miralles
Camilo Ugo Carabelli - Bernabé Zapata Miralles | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:15
Benjamin Hassan
Rudolf Molleker
Benjamin Hassan - Rudolf Molleker | | | | Roland Garros
13:30
Alexis Galarneau
Quentin Halys
Alexis Galarneau - Quentin Halys | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:40
Marc-Andrea Huesler
Francesco Maestrelli
Marc-andrea Huesler - Francesco Maestrelli | | | | Roland Garros
14:20
Jesper De Jong
Pablo Llamas Ruiz
Jesper De Jong - Pablo Llamias Ruiz | | | | Roland Garros
14:25
Oriol Roca Batalia
Dennis Novak
Oriol Rocca Batalla - Dennis Novak | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:50
Henri Squire
Damir Dzumhur
Henri Squire - Damir Džumhur | | | | Roland Garros
15:10
Leandro Riedi
Mikhail Kukushkin
Leandro Riedi - Mikhail Kukushkin | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
15:10
Kyrian Jacquet
Aziz Dougaz
Kyrian Jacquet - Aziz Dougaz | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
15:55
Li Tu
Oliver Crawford
Li Tu - Oliver Crawford | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:00
Daniel Rincon
Jurij Rodionov
Daniel Rincon - Jurij Rodionov | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:10
Albert Ramos Viñolas
Andrea Vavassori
Albert Ramos-vinolas - Andrea Vavassori | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
16:20
Dmitry Popko
Royer V.
Dmitry Popko - Valentin Royer | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
17:45
Jaime Faria
Clement Tabur
Jaime Faria - Clement Tabur | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
17:50
Faurel T.
Zdenek Kolar
Thomas Faurel - Zdenek Kolar | Mannen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
17:50
Nerman Fatic
Felipe Meligeni Rodrigues Alves
Nerman Fatic - Felipe Meligeni Alves | | | | Roland Garros
17:55
Thiago Monteiro
Murkel Alejandro Dellien Velasco
Thiago Monteiro - Murkel Dellien | | | | Roland Garros
18:00
Zachary Svajda
Zsombor Piros
Zachary Svajda - Zsombor Piros | | | | Roland Garros
ATP Geneva
Zwitserland
18:10
Flavio Cobolli
Ben Shelton
Atp 250: Gonet Geneva Open | Verslag Van De Derde Dag Op De Gonet Geneva Open, Gespeeld In De Atp Tour 250 In Geneve, Zwitserland.
WTA French Open
Frankrijk
13:30
Despina Papamichail
Daria Snigur
Despina Papamichail - Darija Snihur | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:35
Nigina Abduraimova
Lulu Sun
Nigina Abduraimova - Lulu Sun | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
13:40
Destanee Aiava
Oksana Selekhmeteva
Destanee Avia - Oksana Selekhmeteva | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:05
Eva Lys
Rakotomanga Rajaonah T.
Eva Lys - Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
14:20
Katie Volynets
Lucrezia Stefanini
Katie Volynets - Lucrezia Stefanini | | | | Roland Garros
15:15
Heather Watson
Antonia Ruzic
Heather Watson - Antonia Ružić | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
15:20
Margaux Rouvroy
Lina Gjorcheska
Margaux Rouvroy - Lina Gjorcheska | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
15:20
Katarina Zavatska
Yulia Starodubtseva
Katarina Zavatska - Yuliia Starodubtseva | | | | Roland Garros
16:10
Dalila Jakupovic
Irina Maria Bara
Dalila Jakupovic - Irina Bara | | | | Roland Garros
16:10
Miriam Bianca Bulgaru
Falei A.
Miriam Bulgaru - Aliona Falei | | | | Roland Garros
16:25
Emiliana Arango
Avdeeva J.
Emiliana Arango - Julia Avdeeva | | | | Roland Garros
17:15
Lanlana Tararudee
Xiaodi You
Lanlana Tararudee - You Xiaodi | | | | Roland Garros
17:25
Marina Bassols
Marina Stakusic
Marina Bassols Ribera - Marina Stakusic | | | | Roland Garros
17:30
Elvina Kalieva
Laura Pigossi
Elvina Kalieva - Laura Pigossi | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
17:40
Mai Hontama
Carol Zhao
Mai Hontama - Carol Zhao | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
17:45
Anna Bondar
Anastasia Zakharova
Anna Bondár - Anastasia Zakharova | Vrouwen | Enkelspel | kwalificaties Ronde 1 | Roland Garros
18:40
Katarzyna Kawa
Gabriela Knutson
Katarzyna Kawa - Gabriela Knutson | | | | Roland Garros
18:45
Cristina Dinu
Paula Ormaechea
Cristina Dinu - Paula Ormaechea | | | | Roland Garros
Vechtsporten
Judo World Championships
16:00
WK | Abu Dhabi
Dag 3