Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Zondag, 28. Apr | Alle sporten live op tv
Zondag, 28. Apr | Alle sporten
Voetbal
Eredivisie
Nederland
16:45
Vitesse
Sittard
Vitesse - Fortuna Sittard | Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Nederland
16:45
Breda
Jong PSV
Nac Breda - Jong Psv | Keuken Kampioen Divisie
La Liga
Spanje
21:00
Real Betis
Sevilla
Real Betis - Sevilla Fc | Verslag Van De Wedstrijd Real Betis - Sevilla Fc, Gespeeld In De Spaanse Laliga.
LaLiga 1 2 3
Spanje
18:30
Levante
Cartagena
Real Madrid Vs. Levante Las Planas | Watch Real Madrid Take On Levante Las Planas In An Exciting Liga F Fixture - Live On Dazn.
Bundesliga
Duitsland
15:30
Borussia Monchengladbach
Union Berlin
Mönchengladbach - Union Berlin | Bundesliga, Ronde 31
17:30
Mainz
FC Koln
Mainz - Köln | Bundesliga, Ronde 31
19:30
Darmstadt
Heidenheim
Darmstadt - Heidenheim | Bundesliga, Ronde 31
Serie A
Italië
15:00
Bologna
Udinese
Bologna Vs Udinese | Serie A
18:00
Napoli
AS Roma
Napoli Vs Roma | Serie A
18:00
Atalanta
Empoli
Marten de Roon
Atalanta Vs Empoli | Serie A
Ligue 1
Frankrijk
17:05
Rennes
Brest
Stade Rennais - Stade Brest 29 | Verslag Van De Wedstrijd Stade Rennais - Stade Brest 29, Gespeeld In De Franse Ligue 1.
19:00
Lyon
Monaco
Olympique Lyonnais Vs Monaco | Ligue 1
Jupiler League
België
16:00
Cercle Brugge KSV
Anderlecht
Cercle Brugge - Anderlecht | Verslag Van De Wedstrijd Cercle Brugge - Anderlecht, Gespeeld In De Belgische Pro League.
18:30
St. Gilloise
Antwerp
Owen Wijndal
Union Sint-gillis - Antwerp | Verslag Van De Wedstrijd Union Sint-gillis - Antwerp, Gespeeld In De Belgische Pro League.
Premiership
Schotland
16:00
Dundee FC
Celtic
Dundee Fc - Celtic | Verslag Van De Wedstrijd Dundee Fc - Celtic, Gespeeld In De Schotse Premiership.
Primeira Liga
Portugal
21:30
FC Porto
Sporting
Fc Porto - Sporting Cp | Verslag Van De Wedstrijd Fc Porto - Sporting Cp, Gespeeld In De Portugese Primeira Liga.
Champions League Women
Europa
16:00
Paris SG (D)
Lyon (D)
Paris Saint-germain Vs. Olympique Lyonnais | Paris Saint-germain Is Facing Off Against Olympique Lyonnais At The Stade Georges Lefevre Stadium In The Uefa Womens Champions League Semi-final Second Leg. Who Will Make It Through To The Final?
FA WSL
Engeland
19:45
Bristol City (D)
Manchester City (D)
Bristol City - Man City | Women's Super League, Ronde 20
Primera Division Women
Spanje
16:00
Real Sociedad (D)
Atletico Madrid (D)
Real Sociedad Vs. Atletico Madrid | Watch Real Sociedad Take On atletico Madrid In Liga F.
Basketbal
NBA
VS
19:00
Philadelphia 76ers
New York Knicks
Nba: 76ers Vs Knicks (game 4) | Nba
21:30
Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers
Dallas Mavericks - La Clippers | Nba
Motorsport
GT Masters
16:35
Oschersleben
ADAC GT4 Germany, Race 2
Indycar
19:15
Indycar: Barber Motorsports Park
Verslag van de Indycar race van Alabama, gereden op het Barber Motorsports Park, Alabama.
Nascar Cup
20:00
Nascar Cup Series: Dover Motor Speedway
Verslag van de Würth 400 Nascar Cup Series, gereden op de Dover Motor Speedway.
23:09
Nascar Cup Series: Dover Motor Speedway
Verslag van de Würth 400 Nascar Cup Series, gereden op de Dover Motor Speedway.
Tennis
ATP Madrid
Spanje
16:35
Sebastian Baez
Taylor Harry Fritz
Mutua Madrid Open Masters | Verslag Van De Mutua Madrid Open, Gespeeld In De Atp Tour 1000 In Madrid, Spanje.
WTA Madrid
Spanje
20:00
Robin Montgomery
Aryna Sabalenka
Mutua Madrid Open Masters | Verslag Van De Mutua Madrid Open, Gespeeld In De Atp Tour 1000 In Madrid, Spanje.
Wielersport
UCI BMX Racing World Cup
23:00
UCI BMX Racing World Cup
UCI BMX Racing World Cup
La Vuelta Femenina
Spanje
15:45
Valencia - Valencia (Vlak) | 16 km
La Vuelta Femenina
Demi Vollering, Charlotte Kool, Riejanne Markus, Mischa Bredewold, Thalita De Jong
Ijshockey
NHL
VS
20:30
Colorado Avalanche
Winnipeg Jets
Nhl: Avalanche Vs Jets (game 4) | Nhl
23:00
Nashville Predators
Vancouver Canucks
Nhl: Predators Vs Canucks (game 4) | Nhl
Snooker
World Pool Masters
19:00
Pool, Finale
World Pool Masters
Betfred World Championship
Verenigd Koninkrijk
15:30
John Higgins
Mark Allen
Snooker | Wk | Ronde 2
15:30
Jack Lisowski
Stuart Bingham
Wk Sheffield | Ronde 2
20:00
Joe O'Connor
Kyren Wilson
Snooker | Wk | Ronde 2
Darten
PDC European Tour
Europa
15:35
Josh Rock
Danny Noppert
Josh Rock - Danny Noppert | Pdc European Tour, 1/8 Finals
16:05
Daniel Klose
Raymond Smith
Daniel Klose - Raymond Smith | Pdc European Tour, 1/8 Finals
16:35
Michael van Gerwen
Peter Wright
Michael Van Gerwen - Peter Wright | Pdc European Tour, 1/8 Finals
19:00
Joe Cullen
Gian van Veen
Pdc Darts, Kwartfinale, Halve Finale & Finale | Pdc European Tour | Austrian Darts Open
19:30
Stephen Bunting
Martin Schindler
Stephen Bunting - Martin Schindler | Pdc European Tour, Quarter Finals
20:00
Luke Littler
Danny Noppert
Luke Littler - Danny Noppert | Pdc European Tour, Quarter Finals
20:30
Raymond Smith
Michael van Gerwen
Raymond Smith - Michael Van Gerwen | Pdc European Tour, Quarter Finals
Golf
Mitsubishi Electric Classic
VS
20:45
Mitsubishi Electric Classic | Dag 3
PGA TOUR Champions
Zurich Classic of New Orleans
VS
18:45
Golf: Zurich Classic of New Orleans
Verslag van de vierde en beslissende dag van de Zurich Classic of New Orleans, gespeeld op TPC Louisiana, in New Orleans, Louisiana.
Honkbal
MLB
VS
22:05
Colorado Rockies
Houston Astros
Mlb: Rockies Vs Astros | Mlb
Veld hockey
Hoofdklasse
Nederland
16:00
Schaerweijde
Oranje Rood
Schaerweijde - Oranje-rood | Tulp Hoofdklasse Hockey, Heren
16:00
Bloemendaal
Pinoke
Bloemendaal - Pinoké | Tulp Hoofdklasse Hockey, Heren | Super Sunday
16:00
HDM
HGC
Hdm - Hgc | Tulp Hoofdklasse Hockey, Heren | Super Sunday
Varen / Zeilen
WSL Tour
23:30
Gold Coast
World League Challenger Series