Tv-schema - Lijst met wedstrijduitzendingen - Nederland, Vandaag
Donderdag, 9. May | Alle sporten live op tv
Donderdag, 9. May | Alle sporten
Voetbal
Europa Conference League
Europa
21:00
Olympiakos Piraeus
Aston Villa
Olympiakos Piraeus - Aston Villa | Uefa Europa Conference League
Europa League
Europa
21:00
Bayer Leverkusen
AS Roma
Atalanta - Olympique Marseille | Uefa Europa League
21:00
Atalanta
Marseille
Marten de Roon
Atalanta - Olympique Marseille | Uefa Europa League
Croky Cup
België
15:30
St. Gilloise
Antwerp
Owen Wijndal
Beker Van Belgie: Union Sint-gillis - Antwerp | Verslag Van De Wedstrijd Union Sint-gillis - Antwerp, Gespeeld In De Finale Van De Crocky Cup Oftewel De Beker Van Belgie.
DFB Pokal Women
Duitsland
16:00
Bayern Munich (D)
Wolfsburg (D)
Dfb-pokal Frauen, Finale | Bayern München - Wolfsburg
Damallsvenskan
Zweden
15:00
IF Brommapojkarna (D)
Pitea (D)
Brommapojkarna - Piteå | Obos Damallsvenskan, Ronde 5
15:00
Orebro (D)
Kristianstads (D)
Kif örebro - Kristianstad | Obos Damallsvenskan, Ronde 5
15:00
Vittsjo (D)
Linkopings (D)
Vittsjö - Linköping | Obos Damallsvenskan, Ronde 5
15:00
Trelleborg (D)
AIK (D)
Trelleborg - Aik | Obos Damallsvenskan, Ronde 5
Tennis
ATP Rome
Italië
14:30
Tomas Machac
Matteo Arnaldi
Atp 1000: Rome Internazionali Bnl D'italia | Verslag Van De Rome Internazionali Bnl D'italia, Gespeeld In De Atp 1000 In Rome, Italie.
18:45
Jan-Lennard Struff
Pedro Cachin
Atp 1000: Rome Internazionali Bnl D'italia | Verslag Van De Rome Internazionali Bnl D'italia, Gespeeld In De Atp 1000 In Rome, Italie.
20:00
Mackenzie McDonald
Aslan Karatsev
Atp 1000: Rome Internazionali Bnl D'italia | Verslag Van De Rome Internazionali Bnl D'italia, Gespeeld In De Atp 1000 In Rome, Italie.
21:30
Daniel Altmaier
Luca Nardi
Atp 1000: Rome Internazionali Bnl D'italia | Verslag Van De Rome Internazionali Bnl D'italia, Gespeeld In De Atp 1000 In Rome, Italie.
Wielersport
Circuit de Wallonie
België
15:30
Circuit de Wallonie | 190 km
Circuit de Wallonie
Jesse Kramer, Ramon Sinkeldam, Loe Van Belle, Sjors Lugthart, Lucas Janssen
Tour of Hungary
Hongarije
15:00
Tokaj - Kazincbarcika (Vlak) | 162 km
Tour of Hungary
Dylan Groenewegen, Wout Poels, Cees Bol, Frank Van Den Broek, Elmar Reinders
Darten
Premier League Darts - Leeds
Engeland
20:10
Michael van Gerwen
Gerwyn Price
Pdc Darts, Ronde 15 | Leeds | Premier League Darts
20:40
Luke Littler
Peter Wright
Luke Littler - Peter Wright | Premier League Darts - Leeds, Quarter Finals
21:10
Luke Humphries
Rob Cross
Luke Humphries - Rob Cross | Premier League Darts - Leeds, Quarter Finals
21:40
Nathan Aspinall
Michael Smith
Nathan Aspinall - Michael Smith | Premier League Darts - Leeds, Quarter Finals
Golf
PGA Championship
VS
17:30
The Tradition | Dag 1
PGA TOUR Champions
Wells Fargo Championship
VS
20:00
Golf: Wells Fargo Championship
Verslag van de eerste dag van de Wells Fargo Championship, gespeeld op Quail Hollow Club, in Charlotte, North Caroline.
Myrtle Beach Classic
VS
15:30
Myrtle Beach Classic | Dag 1
PGA TOUR
Honkbal
MLB
VS
23:05
New York Yankees
Houston Astros
Mlb: Yankees Vs Astros | Mlb
Varen / Zeilen
WSL Tour
23:00
WSL Challenger Series
Sydney